Ankara Asansörlü Nakliyat
Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara asansörlü nakliyat her daim yeniliklerin öncü markası olmaktan gurur duymaktadır. Misyon ve vizyonlarımız çerçevesinde ilerleyen, gelişen, teknolojiyi bir adım önde hisseden firma olarak müşterilerimize deneyim ve güveni bir arada buluşturmaya devam ediyoruz. Elamanlarımızın her biri alanında uzman ve profesyoneldir. Araçlarımız son model kapalı çelik kasa evden eve nakliyat araçlarıdır.

Ankara asansörlü nakliyat sektörü sisteminin eşya taşımada en iyi sistem olduğu herkes tarafından bilinir. Teknolojiyi en yakından aktif olarak takip eden firmamız asansörlü evden eve taşımacılık işlerinizde yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacılığın neden tercihleriniz arasında olmalıdır? Apartman içinde eşyalar taşınırken, eşyaların sağa sola çarpması nedeni ile eşyalar hasar görme olasılığı çok yüksek olabilmektedir.

Eşyalar apartman içerisinde elemanlar tarafından taşınırken hem zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde taşınır. Asansörlü evden eve taşıma sistemini seçen müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşyalar asansör sistemi ile taşınmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sistemimizden yararlanmak için firmamızı iki iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper kadro göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır. Asansörlerimiz yüksek kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir. Eşyalar balkon ya da pencere aracılığı ile taşınmaktadır. Asansörlerimizin bakımı da işinde uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık ile neler taşınır? İnşaat işi ile uğraşan firmalar, klima montajı, reklâm tabela sektörü, kat kalorifercileri, mobilyacılar ve camcılar için asansörlü taşımacılık bir altın ekmek gibidir. Bu tür işlerde her zaman kolaylık sağlanmaktadır.

Niçin asansörlü taşımacılığı tercih etmeliyiz?

Geleneksel nakliyat hizmetleri zor bir süreç olduğu için firmayı da müşteriyi de yormaktadır. Bunun için ortaya konulmuş olan asansörlü taşımacılık yöntemi ile iş gücünden ve vakitten tasarruf edilmiş olur. Bunun yanı sıra bildiğimiz eski usul metotlar ile taşıma yapmak neredeyse imkansız olan yüksek apartmanlar ve dar apartmanlara da nakliye işlemini gerçekleştirme imkanı asansörlü transfer ile sağlanmaktadır. Asansörlü nakliyenin avantajları aşağıdaki gibidir:

  • Yüksek katlara kadar çıkabilen nakliye hizmetleri eşyaların merdivenlerden insan gücü ile çıkarılacak olması sebebi ile oldukça riskli bir durumdur. Özellikle de binalarda eşyalar bu yöntemle taşındığı biçimde düşme, çarpma, sürtünme gibi riskler ile karşılaşılabilir. Bu durumda müşterinin üzülmesine sebebiyet verir.
  • Asansörlü nakliyat hizmetinde eşyalar direkt olarak son model araçlara yüklenip, nakliye konumuna gelindiği vakit araçtan direkt olarak transferinden ötürü iş gücü oldukça önemli bir miktarda azalmaktadır. Bu durumda maliyetleri düşürmekte ve insanların bütçesini zorlamamaktadır.
  • Asansörlü taşımacılık ile vakitten de tasarruf edilmektedir. Daha hızlı ve pratik olan bu yöntem sayesinde transfer işlemi birkaç saat içinde sona ermektedir.